Mbesa e ish-Presidentit Nishani në shtrat me të dashurën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:31 23-08-2017 Mbesa e ish-Presidentit Nishani në shtrat me të dashurën

Beniada Nishani, mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani është e njohur publikisht për preferencat ndaj femrave dhe romancën me modelen italiane.

Beniada prej vitesh ka investuar në karrierën e saj, e tashmë e njohur si një nga modelet më të suksesshme në Itali.

Përpos të tjerave bujë të madhe në media bëri dhe romanca me modelen, me të cilën vazhdon të publikojë foto pa fund, këtë herë nga krevati.  Në videot e fundit që ka publikuar Beniada, ajo dhe e dashura po shijojnë një drekë, e më pas largohen në dhomën e hotelit ku po qëndrojnë.

cvbncvfghfgh.jpg

gfjgjfj.jpg

gjfgjfgj.jpg

fgjfgjfjf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025238990783691
array(1) { ["section"]=> string(62) "mbesa-e-ish-presidentit-nishani-ne-shtrat-me-te-dashuren-89948" }