Mbesa e ish-presidentit Nishani pozon pa reçipeta nga ballkoni (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:37 01-08-2020 Mbesa e ish-presidentit Nishani pozon pa reçipeta nga ballkoni (FOTO) Beniada

Beniada, mbesa e ish-presidentit të Shqipërisë Bujar Nishani, është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Ajo jeton në Itali ku dhe ushtron profesionin  si aktore, teksa nuk nguron që të postojë herë pas here foto sensuale.

Së fundmi Beniada ka publikuar në Instastory një foto topless, pa reçipeta teksa shihet që ka mbuluar gjoksin me duar.

Me mbathje të zeza në ballkon, në një sfond bardh e zi, Beniada duket shumë sensuale, duke rikthyer modën old fashion të fotove pa ngjyra.

mbesa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097630023956299
array(1) { ["section"]=> string(74) "mbesa-e-ish-presidentit-nishani-pozon-pa-recipeta-nga-ballkoni-foto-215738" }