Mbesa e Morgan Freeman qëllohet për vdekje me thikë

Publikuar tek: bota, më 19:44 16-08-2015 Mbesa e Morgan Freeman qëllohet për vdekje me thikë Morgan Freeman dhe mbesa e tij E'Dena Hines në 62 vjetorin e Golden Globe

AFP

Mbesa e aktorit të famshëm Morgan Freeman është qëlluar për vdekje me thikë mëngjesin e sotëm në Manhatan.

33 vjeçarja E'Dena Hines u gjet nga policia e shtrirë në tokë dhe e qëlluar disa herë me thikë në pjesë të ndryshme të trupit. Ajo u dërgua me urgjencë në spital por nuk i mbijetoi dot plagëve. Policia arrestoi një 30 vjeçar të dyshuar, por ende nuk dihen motivet e krimit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011226177215576
array(1) { ["section"]=> string(57) "mbesa-e-morgan-freeman-qellohet-per-vdekje-me-thike-18503" }