'Mbesa e Musine Kokalarit bëhet eurodeputete', Paloka: Në Shqipëri 2 atentate, pritet LETRA...

Publikuar tek: politike, më 09:20 27-05-2019 'Mbesa e Musine Kokalarit bëhet eurodeputete', Paloka: Në Shqipëri 2 atentate, pritet LETRA...

Ish-deputeti i PD, Edi Paloka ka komentuar situatën në zgjedhjet e BE si dhe në vend.

Demokrati shprehet se në Europë po triumfojnë të djathtët, ndërsa mbesa e Musine Kokalarit u zgjedh eruodeputete.

Po ashtu mes të tjerash Paloka ndalet edhe tek situata në vend, ku thekson se dy atentate ndodhën mbrënë një në jug dhe një në veri.

"Lleshi po merret me rezervat e gazit...(ato milionat e aeroportit...?!) Pritet letra N e kërcenimit për shqiptarët. Nuk dihet sa ka vajtur numri i vizave dhe neteve pa gjumë të Edvinit...", shkruan ish-deputeti.

Komenti i plotë:

Ne Evrope triumfon qendra e djathte.

Nje shqiptare, mbesa e Musine Kokalarit, behet eurodeputetja e pare shqiptare si perfaqesuese e nje partie moter te EPP

Kurz fiton perseri ne Austri edhe pse dha doreheqje pak dite me pare.

Knuti na la...

Tsipras behet gati te shpalle zgjedhje te parakoheshme ne Greqi pas humbjes.

Ne Shqiperi dy atentate, nje ne jug e nje ne veri. Nje i plagosur ne Lezhe , nje i vrare dhe nje i plagosur ne Vlore.

Lleshi po merret me rezervat e gazit...(ato milionat e aeroportit...?!)

Pritet letra N e kercenimit per shqiptaret. Nuk dihet sa ka vajtur numri i vizave dhe neteve pa gjume te Edvinit...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022967100143433
array(1) { ["section"]=> string(93) "mbesa-e-musine-kokalarit-behet-eurodeputete-paloka-ne-shqiperi-2-atentate-pritet-letra-165836" }