Mbesa e Sali Berishës thyen “rregullat”, çfarë bën në mes të rrugës me cigare dhe pizhama

Publikuar tek: aktualitet, më 15:23 06-06-2017 Mbesa e Sali Berishës thyen “rregullat”, çfarë bën në mes të rrugës me cigare dhe pizhama

Desara Maltezi mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha gjithmonë ka treguar se është moskokëçarëse ndaj komenteve negative.

Maltezi është e njohur me epitetin “supermbesa” dhe shpesh është vënë në qendër të vëmendjes me deklaratat që ka bërë ndaj Berishës.

Këtë herë mbesa bukuroshe ka vendosur të qetësohet duke dalë në mes të rrugës me pizhama dhe pa e vrarë mendjen se të tjerët mund ta shohin. Siç duket i ka “thyer rregullat” që duhet të respektojnë fugurat publike dhe ka dalë jashtë kuadrit formal.

“Kur jashtë është 30 gradë, ti duhet të studiosh, por dëshiron të jesh komode. Pizhama të dizenjuara nga unë, të bardha me vija të kuqe, ose të kuqe me vija të bardha?”, shkruan Desara krahas fotos.

fgfghfhgfhfgh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ultimatumi ndaj ministrisë: Keni dy ditë kohë përndryshe… djegim makinat
Operacion i befasishëm, sekuestrohen 500 euro të falsifikuara, arrestohen 3 persona (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.009350061416626
array(1) { ["section"]=> string(92) "mbesa-e-sali-berishes-thyen-rregullat-cfare-ben-ne-mes-te-rruges-me-cigare-dhe-pizhama-81452" }