'Mbeta 11 orë pa ujë e pa drita', Arjan Çani i habit të gjithë me pamjen në emision (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:51 08-06-2019 'Mbeta 11 orë pa ujë e pa drita', Arjan Çani i habit të gjithë me pamjen në emision (FOTOT)

Mbrëmjen e djeshme në 'Zonë e Lirë', moderatori Arjan Çani i ka habitur të gjithë me pamjen e tij.

Ai është shfaqur me mjekër dhe kjo pamje ra në sy jo vetëm të publikut në studio por edhe të Dj Cerrit, i cili i tha me shaka moderatorit: "Mos e kruj me gjermonin".

Më pas Cani zbuloi edhe arsyen pse nuk kishte mundur të hiqte mjekrën.

"Po, po mos e krruj me gjermonin se mund të të ndodhë si mua, 11 orë pa ujë dhe pa drita. Mund të mbetesh edhe pa rruar siç mbeta unë. Ju kërkoj të gjithëve ndjesë ju që nuk e keni qejf mjekrën por kështu është kur mbetesh 11 orë pa ujë e pa drita", tha moderatori.

-640-0-5cfb5ff032de1.jpeg

-640-0-5cfb603bed659.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Loredana thyen rrjetin, publikon këngën e re (VIDEO)
Ermal Hoxha feston ditëlindjen, Rezarta Shkurta dedikim emocionues për nipin e diktatorit: Nuk e di a të meritoj...(FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011198043823242
array(1) { ["section"]=> string(93) "mbeta-11-ore-pa-uje-e-pa-drita-arjan-cani-i-habit-te-gjithe-me-pamjen-ne-emision-fotot-167372" }