'Mbete ti me u bo presidente e Gjermanisë', bashkëshortja e kryeministrit i kthehet komentuesit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:47 19-04-2019 'Mbete ti me u bo presidente e Gjermanisë', bashkëshortja e kryeministrit i kthehet komentuesit

Bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Anita Haradinaj është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo herë pas here publikon foto të ndryshme nga jeta e saj private dhe jo vetëm.

Ditën e sotme Anita ka postuar në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet me djalin e saj dhe në sy ka rënë mbishkrimi president i Gjermanisë.

‘Kosovën e kënaqi ai belbani vetëm ty t'ka mbetur mu u bo presidente e Gjermanisë’, i ka komentuar një ndjekës. Ndërkohë Anita nuk ka ja ka lënë mangët përgjigjen dhe i është kthyer plot stil.

‘Qetësohu se nuk u bona jo’, shkruan Anita.

Screenshot_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025209188461304
array(1) { ["section"]=> string(99) "mbete-ti-me-u-bo-presidente-e-gjermanise-bashkeshortja-e-kryeministrit-i-kthehet-komentuesit-161087" }