Mbi komardare dhe me mbathje sensuale, Wanda Nara ekspozon të pasmet bombastike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:28 07-08-2020 Mbi komardare dhe me mbathje sensuale, Wanda Nara ekspozon të pasmet bombastike Wanda Nara

Wanda Nara ka menduar që të ngacmojë pak imagjinatën e ndjekësve të saj.

Me fotot e fundit me rroba banjo ajo nuk ka nguruar që të ekspozojë format seksi, edhe pse është mama e tre fëmijëve.

Mauro Icardi është vërtetë me fat, dhe pse ndoshta mund të jeta pak xheloz, për shkak të postimeve të shumta, pak provokuese që Nara bën në rrjete sociale.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një foto mbi komardare në pishinë, me mbathje tip tanga të cilat i tregojnë të pasmet e kolme që çdo vajzë e re do ia kishte zili.  

Ambienti i ngrohtë dhe me pak dritë që i bie në fytyrë, ajo duket vërtet e ëmbël.

wanda.JPG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092170238494873
array(1) { ["section"]=> string(85) "mbi-komardare-dhe-me-mbathje-sensuale-wanda-nara-ekspozon-te-pasmet-bombastike-216430" }