Mbillnin kanabis në tokën greke, arrestohen shqiptarët

Publikuar tek: aktualitet, më 09:14 31-07-2015 Mbillnin kanabis në tokën greke, arrestohen shqiptarët

Dy shqiptarë janë arrestuar nga policia greke pasi kultivuan kanabis në Konicë, në kufi me Shqipërinë.

Dy personat e arrestuar janë të moshës 25 dhe 26 vjeç. Lartësia e bimëve të kultivuara varjonte nga 0.15-1.47 metra lartësi. Gjithsej u zbuluan dhe asgjësuan 1142 bimë kanabis sativa.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kirurgjia e QSUT pa medikamente, pushtohet edhe nga insektet, ja letra e kryeinfermjeres
Dëshmia tronditëse e “Emës”: E dashurova por më prostituoi në Shqipëri, nuk arratisesha se kishte lidhje me policët »
Article Logic
Execution time: 0.010423898696899
array(1) { ["section"]=> string(59) "mbillnin-kanabis-ne-token-greke-arrestohen-shqiptaret-17381" }