Mbillte brenda shtëpisë hashash, në pranga 63 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 10:39 23-07-2015 Mbillte brenda shtëpisë hashash, në pranga 63 vjeçari

Bilal Begaj 63-vjeç, banues në lagjen “Kushtrimi”, Vlorë.

Është arrestuar nga policia. Arrestimi i tij u bë në banesë ku ju gjetën gjetën të kultivuara perreth baçes dhe brënda në shtëpinë e tij, 98 - bimë narkotike “Canabis-Sattiva” të mbjella, ku lartësia e tyre varionte nga 20 cm deri në 50 cm, të cilat u asgjesuan menjëherë me anë të djegies.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rreh bashkëjetuesi, lëshohet menjëherë urdhër mbrojtje për 28 vjeçaren
Bizneset/ 112 shkelje, 37 konfiskime, 75 gjoba nga aksioni i policisë në Vlorë »
Article Logic
Execution time: 0.013225078582764
array(1) { ["section"]=> string(58) "mbillte-brenda-shtepise-hashash-ne-pranga-63-vjecari-16820" }