Mbledhja e Bashës me Kryemadhin: Protestat do të rinisin në janar

Publikuar tek: barometri, më 08:24 19-12-2017 Mbledhja e Bashës me Kryemadhin: Protestat do të rinisin në janar

Lulzim Basha e Monika Kryemadhi, bashkë me grupet respektive parlamentare prej më shumë se një orë zhvilluan një mbledhje të përbashkët në selinë blu.

Mbledhja sapo ka përfunduar ndërsa grupet e PD dhe LSI dolën me një deklaratë të përbashkët, shkruan newsbomb.al.

Sakaq, mësohet se nuk ka pasur një vendimarrje konkrete. Tani për tani opozita nuk do vijojë me protesta. Nga 1 janari pritet që Basha e Kryemadhi të vënë në jetë planin për një aksion të mirëorganizuar protestash që do nisin nga janari. Mesa duket shqiptarët do i kalojnë të qetë këto ditë festash dhe nga janari do të kemi sërish zhvillime dinamike. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023638010025024
array(1) { ["section"]=> string(71) "mbledhja-e-bashes-me-kryemadhin-protestat-do-te-rinisin-ne-janar-103590" }