'Mbledhja e jashtëzakonshme e Bashës', Balla i kërkon nder gazetares live: Të lutem hiqeni…

Publikuar tek: barometri, më 08:15 04-09-2018 'Mbledhja e jashtëzakonshme e Bashës', Balla i kërkon nder gazetares live: Të lutem hiqeni…

Kreu i Grupit Parlamentar i PS-së Taulant Balla, pas seancës parlamentare të mbajtur disa orë më parë, ishte i ftuar në Report Tv.

 

Balla foli për qendrimin e opozitës dhe bojkotin që i bëri seancës së ditës së sotme, pa lënë pa përmendur dhe mbledhjen e jashtëzakonshme të PD-së dhe aleatëve të saj, në Shkodër.

Por gjatë intervistës, Balla i kërkoi një nder gazetares: “Ju lutem, hiqeni këtë e jashtëzakonshme, se opozita edhe kur njofton konferencat për shtyp tani, ditë për ditë i quan  të jashtëzakonshme, dhe në fund të konferencës për shtyp deli Luli dhe thotë një gjë tepër të zakonshme”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018802881240845
array(1) { ["section"]=> string(93) "mbledhja-e-jashtezakonshme-e-bashes-balla-i-kerkon-nder-gazetares-live-te-lutem-hiqeni-133098" }