Mbledhja në selinë e PD, zbardhet vendimi për protestën e rradhës së opozitës (Detaje)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:40 15-05-2019 Mbledhja në selinë e PD, zbardhet vendimi për protestën e rradhës së opozitës (Detaje) Selia e PD-se

Në mbledhjen e mbajtur në selinë e Partisë Demokratike deri para disa minutash, është caktuar se protesta e radhës së opozitës do të bëhet më 25 maj.

Vendimi u mor në mbledhjen e përbashkët të kryesisë së PD-së me grupin parlamentar, e cila u bë nën drejtimin e kryetarit Basha, në selinë blu.

Në mbledhje u vendos që protesta të fillojë në orën 19:00 me datën 25 maj.

Kujtojmë se kjo është protesta e 12-të në radhë e opozitës dhe e gjashta kombëtare, që prej se filluan në muajin shkurt.

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030926942825317
array(1) { ["section"]=> string(90) "mbledhja-ne-seline-e-pd-zbardhet-vendimi-per-protesten-e-rradhes-se-opozites-detaje-164455" }