Mbledhje e papritur, Rama thërret në selinë e PS drejtuesit e 4 qarqeve të veriut

Publikuar tek: politike, më 15:20 16-07-2019 Mbledhje e papritur, Rama thërret në selinë e PS drejtuesit e 4 qarqeve të veriut

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur drejtuesit e katër qarqeve të veriut në selinë e Partisë Socialiste. 

Konktretisht, ai ka mbledhur në seli drejtuesit e Shkodër, Kukës, Lezhë dhe Dibër.

Mësohet se në qendër të këtij takimi është diskutimi për organizimin e PS në këto qarqe.

Kujtojmë që gjatë ditës së djeshme, Rama vendosi të jetë koordinator politik i veriut të Shqipërisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030102014541626
array(1) { ["section"]=> string(87) "mbledhje-e-papritur-rama-therret-ne-seline-e-ps-drejtuesit-e-4-qarqeve-te-veriut-172385" }