Mblidhen protestuesit e parë te Kryeministria, por shikoni ç’bën kjo grua

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:01 27-01-2018 Mblidhen protestuesit e parë te Kryeministria, por shikoni ç’bën kjo grua

Kanë nisur të mblidhen protestuesit e parë të opozitës përpara Kryeministrisë.

E ndërsa protestuesit mbajnë në duar pankarta për “narkoshtetin”, kjo grua ka tjetër hall: do të sigurojë bukën e gojës dhe ka dalë të shesë fare.

Zonja, ka zgjedhur pikërisht këtë vend duke shpresuar se sot së paku do shesë disa qese më shumë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092208385467529
array(1) { ["section"]=> string(79) "mblidhen-protestuesit-e-pare-te-kryeministria-por-shikoni-c-ben-kjo-grua-108114" }