Mblidhet grupi i PD, Basha porosit deputetët si të sillen në Parlament

Publikuar tek: politike, më 20:02 30-01-2018 Mblidhet grupi i PD, Basha porosit deputetët si të sillen në Parlament

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur sot grupin parlamentar të kësaj force politike.

Mësohet se Basha i ka porositur anëtarët e grupit të PD-së të ruajnë fort frymën e protestës së 27 janarit.

Basha ka porositur të tijët që në çdo Komision parlamentar dhe seancë plenare të mbahet fryma e 27 janarit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099411010742188
array(1) { ["section"]=> string(76) "mblidhet-grupi-i-pd-basha-porosit-deputetet-si-te-sillen-ne-parlament-108522" }