Mblidhet PD pak para fillimt të Parlamentit, mungon Mhill Fufi

Publikuar tek: aktualitet, më 10:15 05-03-2015 Mblidhet PD pak para fillimt të Parlamentit, mungon Mhill Fufi

Mblidhet grupi Parlamentar i Partisë Demokratike, pak para fillimit të seancës Parlamentare. Në mbledhjen e grupit të PD, mungon deputeti Mhill Fufi.

Mbledhja është duke u zhvilluar me dyer të mbyllura megjithëse thuhet se objekt i kësaj mbledhjeje janë zhvillimet e ditëve të fundit  të lidhura me çështjen “Doshi”, ku pas akuzave të deputetit, PD ka kërkuar edhe shkarkimin e kryetarit të Kuvendit, Ilir Meta.

Ndkohë që pritet të nisë seanca pritet edhe publikimi i një videoje tjetër nga ana e Spartak Brahos dhe do të shfaqet në sallën e Kuvendit me projektor. Braho , më herët, e ka cilësuar këtë si një “surprizë” ndaj ish kryeminstrit berisha.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kush është Mhill Fufi i përmendur nga Tom Doshi në akuzat e tij për urdhër vrasje
Shkodër, shkarkohet kreu i PS Andi Halluni »
Article Logic
Execution time: 0.012770175933838
array(1) { ["section"]=> string(66) "mblidhet-pd-pak-para-fillimt-te-parlamentit-mungon-mhill-fufi-5000" }