Mblidhet sot Kuvendi, pikat e nxehta që do diskutohen

Publikuar tek: politike, më 08:14 05-03-2018 Mblidhet sot Kuvendi, pikat e nxehta që do diskutohen

Sot mblidhet seanca plenare ku pritet të votohet nen për nen Vettingu në Polici. Javën e kaluar ky projektligj nuk u votua.

Pjesë e rendit të ditës do të jetë edhe projektvendimi për ngritjen e komisionit hetimor të Kuvendit për të kontrolluar ligjshmërinë e veprimeve administrative të organeve të pushtetit legjislativ apo ekzekutiv në kultivimin dhe trafikun e lëndëve narkotike.

Më poshtë rendi i ditës:

 rendi.PNG

44.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014102935791016
array(1) { ["section"]=> string(59) "mblidhet-sot-kuvendi-pikat-e-nxehta-qe-do-diskutohen-112224" }