Mbrëmë në Shëngjin, shikoni kë ka zgjedhur deputeti i Kuvendit si mbretëreshën e bukurisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:21 13-08-2016

Mbrëmë në Shëngjin u organizua Miss Adoleshenca 2016.

Deputeti Eduart Ndocaj ishte Kryetari i Jurisë dhe personi që kurorëzoi mbretëreshën e bukurisë që sipas Ndocajt është pikërisht vajza në video .

“Ndocaj vazhdon të jetë kotribuesi kryesor i eventeve të kulturës e spektakleve e po ashtu edhe promovues i vlerave të jashtëzakonshme kulinare e turistike të Lezhës e Shëngjinit”, thuhet në faqen zyrtare të Ndocajt.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094749927520752
array(1) { ["section"]=> string(94) "mbreme-ne-shengjin-shikoni-ke-ka-zgjedhur-deputeti-i-kuvendit-si-mbretereshen-e-bukurise-49638" }