Mbrëmë "shokoi" me fustanin transparent, por shihni si është veshur sonte Ledina Çelo (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:53 22-12-2016 Mbrëmë

Nën drejtimin e Ledina Çelos dhe Kasem Hoxhës, në pallatin e Kongreseve në Tiranë u mbajt Nata e Dytë e Festivalit të 55-të të Këngës në RTSH. Ashtu si natën e parë, edhe sot u paraqitën 12 krijime të reja.

Mbrëmë Ledina u vesh me një fustan transparent që bëri bujë dhe u komentua shumë në të gjithë mediat socliale, por sonte këngëtarja ka veshur një fustan rozë të gjatë me të cilin ngjan shumë tërheqëse.

 


celo-hoxha-660x330.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037107944488525
array(1) { ["section"]=> string(93) "mbreme-shokoi-me-fustanin-transparent-por-shihni-si-eshte-veshur-sonte-ledina-celo-foto-63485" }