Mbrëmje ndryshe për këta të moshuar, surpriza e të rinjve iu rikthen buzëqeshjen

Publikuar tek: aktualitet, më 08:54 22-11-2017 Mbrëmje ndryshe për këta të moshuar, surpriza e të rinjve iu rikthen buzëqeshjen

Një mbrëmje ndryshe ka qenë ajo e djeshmja për gjyshërit e Shtëpisë së të Moshuarve.

Ata janë suprizuar nga një grup të rinjsh të organizatës “Eko Mendje” të cilët kanë menduar që për pak orë t’ju rikthejnë buzëqeshjen këtyre të moshuarve.

Të rinjë kanë menduar t’i nxjerrin shëtitje dhe t’ju ofrojnë ëmbëlsirë e biseda plot humor, për pjesëtarët e veçantë të kësaj shtëpie.

Në fund organizata i bën thirrje të gjithë ndjekësve të bashkohen me këtë nismë, për t’i dhuruar sa më shumë dashuri moshës së tretë.

“Mbreme menduam te benim dicka ndryshe me gjyshat e Shtepise te Moshuarve. Nje shetitje ne pjace dhe embelsire me biseda e humor, ishte nje kalim kohe shume i bukur per ato. ^_^

Bashkohuni me ne miq, te dhurojme dashuri moshes se trete.. ^_^

- EKO Mendje” , shkruan organizata në status.

 Screenshot_1.jpg

23755370_1764360700254521_6172340430586864936_n.jpg

Screenshot_2.jpg

 

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071110725402832
array(1) { ["section"]=> string(86) "mbremje-ndryshe-per-keta-te-moshuar-surpriza-e-te-rinjve-iu-rikthen-buzeqeshjen-100444" }