Mbreslënëse, Michele Obama kërcen "funky" në televizion (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:08 15-03-2015

Këtë ndoshta s’e keni parë kurrë. Zonja e parë e Shtëpisë së Bardhë tek kërcen “ Uptown Funky ” live në televizion dhe shkakton të qeshura në publik. Michelle Obama, kjo grua e jashtëzakonshme. Le ta themi...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086989402770996
array(1) { ["section"]=> string(57) "mbreslenese-michele-obama-kercen-funky-ne-televizion-5960" }