Mbretëresha e Anglisë ka një adresë në facebook, arsyeja se përse e përdor do ju habisë

Publikuar tek: bota, më 15:06 12-05-2017 Mbretëresha e Anglisë ka një adresë në facebook, arsyeja se përse e përdor do ju habisë

Mbretëresha e Anglisë Elizabetë, edhe pse është 91 vjeç ka një jetë mjaft aktive. E përdistshmja britanike “Daily Star” informon se  mbretëresha është shume e dhënë mbas “Facebook-ut”.

Gazeta Britanike, ka zbuluar se Mbretëresha e Anglisë zotëron një profil super sekret në “Facebook”, ku mbi të gjitha i pëlqen edhe të flasë me disa njerëz atje.

Sigurisht ajo ka një kompjuter tejet të mbrojtur nga hakimet por edhe adresa e saj ka masa të larta sigurie. Ajo mban një emër të falsë, dhe një listë shumë të fshehtë miqsh. Sipas “Dally Star” 2 njerëzit që ajo preferon të flasë facebook, janë vajza e saj Princesha Anne, si edhe menaxheri i garave John Warren.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kush janë dy liderët botëror që s’ndjekin askënd në Instagram (FOTO)
Motrat Kardashian “bombardojnë” rrjetin sërish me foto nudo »
Article Logic
Execution time: 0.011065006256104
array(1) { ["section"]=> string(92) "mbreteresha-e-anglise-ka-nje-adrese-ne-facebook-arsyeja-se-perse-e-perdor-do-ju-habise-78407" }