“Mbretëresha e Instagram-it” rrëfen si arriti të ketë format perfekte dhe MILIONA ndjekës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:30 13-10-2016 “Mbretëresha e Instagram-it” rrëfen si arriti të ketë format perfekte dhe MILIONA ndjekës

Modelja amerikane Alexis Ren, 19 vjeç, nga Kalifornia, SHBA, ka mbledhur 6,6 milionë ndjekës në "Instagram" duke marrë edhe titullin “Mbretëresha e Instagramit”.

Modelja ka thënë se të dukesh "perfekte" në rrjetet sociale është me të vërtetë një punë që kërkon kohë të plotë. 

“Udhëtime të gjata e të lodhshme, dieta të forta, stërvitje që në orët e para të mëngjesit dhe orë të tëra për të shkrepur fotot perfekte. Suksesi nuk vjen vetë dhe është shumë i lodhshëm për t’u arritur”, rrëfen ajo.

 3956B8D400000578-3835166-image-a-9_1476305644731.jpg39563DA200000578-0-image-m-47_1476303359232.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022598028182983
array(1) { ["section"]=> string(93) "mbreteresha-e-instagram-it-rrefen-si-arriti-te-kete-format-perfekte-dhe-miliona-ndjekes-56059" }