'Mbretëresha e Instagramit' është…vajza e sapolindur e Ermal Mamaqit

Publikuar tek: barometri, më 08:34 14-03-2018 'Mbretëresha e Instagramit' është…vajza e sapolindur e Ermal Mamaqit Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska

Familja e Ermal Mamaqit dy ditë më parë u bekua me një vajzë.

Lajmin e bëri të ditur vetë Ermali në llogarinë e tij në Isntagram, duke postuar një foto bashkë me Amin që mbante vogëlushen e porsalindur në krahë.

Por ajo foto e shëndërroi vazjën e Ermalit në “Mbretëreshën e re të Instagramit”. Brenda disa orësh fotoja ka marrë 164 mijë pëlqime, duke u bërë fotoja më e pëlqyer shqiptare në rrjetet sociale.

Deri para disa ditësh, fotoja më e pëlqyer ishte ajo e dasmës së Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut.

-640-0-5aa81cd786d20_copy.jpg

-640-0-5aa81cd569120_copy.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021638154983521
array(1) { ["section"]=> string(73) "mbreteresha-e-instagramit-eshte-vajza-e-sapolindur-e-ermal-mamaqit-113189" }