Mbretëresha e saj ka ditëlindjen, Fifi i bën një urim special (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:57 28-02-2017 Mbretëresha e saj ka ditëlindjen, Fifi i bën një urim special (FOTO)

E ëma e këngëtares Filloreta Raçi të cilën e njohim si Fifi, ka sot ditëlindjen.

E bija i ka bërë një dedikim special “Mbretneshës” së saj.  

“Sot ka ditlindjen Mretnesha jem .. Ajo e cila me solli nje jete .. Ajo te cilen per here te pare e bera Nene .. Ajo qe duron dhimbjen e secilit anetare te shpise... Ajo e cila rri dite e nate pa gjume kur je semure... Ajo e vetmja qe kujtohet per ty tan kohes dhe te merr telefon cdo dy ore ... Ajo e cila duhet me i'u perkul dhe me i puth duart .. kjo fjale jane shume pak per t'pershkru ni perkujdesje dhe dashuri te pare si ajo e MAMIT .. Mommyyyyy , Liebe dichhhh  edhe 100 te lumtura.. Inshallah do jesh e lumtur tan jeten me shendet, dhe ne familja jote te jemi arsyejaa ..TE DO SHUME , Leta joteee”,-shkruan këngëtarja.

fifi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023382902145386
array(1) { ["section"]=> string(71) "mbreteresha-e-saj-ka-ditelindjen-fifi-i-ben-nje-urim-special-foto-70259" }