“Mbretërit e Divjakës i falen perëndisë Erjon Braçe”, me këtë poster pritet nëser Edi Rama

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:52 26-09-2016 “Mbretërit e Divjakës i falen perëndisë Erjon Braçe”, me këtë poster pritet nëser Edi Rama

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama do të zhvillojë nesër një vizitë në “Mbretërinë e Divjakës”. Atje Rama do të takohet me “Lartmadhërinë e tij, mbretin flori”, Fredi Kokneshi dhe pritet që së bashku t’i falen “Perëndisë” Erjon Braçe.

Kjo është situata komike që të vjen në mend teksa sheh posterat e ngjitura në qytetin e Divjakës. Rama do të zhvillojë nesër një vizitë në Divjakë dhe disa militantë kanë preferuar të surprizojnë kryeministrin në këtë mënyrë.

Në këtë situatë të vëshitrë politike ku ndodhet Rama, duket pothuajse e pamundur që “perëndia” Erjon Braçe të realizojë një mrekulli në favor të tij edhe pse për perënditë asgjë nuk është pamundur. 

14459861_10155192382843765_1277175299_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çepani i shoqërisë civile: E neveritshme, qesharake! Ja pse po e bëjnë ligjin e importit të plehrave
Kjo foto trondit moderatoren e Top Channel: M’u mbushën sytë me lot »
Article Logic
Execution time: 0.012765169143677
array(1) { ["section"]=> string(93) "mbreterit-e-divjakes-i-falen-perendise-erjon-brace-me-kete-poster-pritet-neser-edi-rama-54190" }