Mbreti Abdullah takim me presidentin Nishani në Tiranë

Publikuar tek: politike, më 13:14 12-05-2015 Mbreti Abdullah takim me presidentin Nishani në Tiranë

Abdullah II, mbreti i mbretërisë Hashemite të Jordanisë është ftuar nga presidenti Bujar Nishani për një vizitë zyrtare sot në Tiranë.

Takimi mes Nishanit dhe mbretit Abdullah ka sjellë edhe bllokimin e rrugëve kryesore të kryeqytetit. Pritet që pas takimit mbreti dhe presidenti të dalin në një deklaratë të përbashkët për shtyp.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012106895446777
array(1) { ["section"]=> string(60) "mbreti-abdullah-takim-me-presidentin-nishani-ne-tirane-10964" }