Mbrohet krijuesi i kukullave për pedofilët: Jam artist, nuk bëj asgjë të keqe

Publikuar tek: bota, më 12:39 15-08-2016 Mbrohet krijuesi i kukullave për pedofilët: Jam artist, nuk bëj asgjë të keqe

Një burrë që krijon për pedofilët kukulla seksi që i ngjajnë fëmijëve të vegjël, e quan veten “artist” dhe thotë se e bën këtë për të mbrojtur fëmijët nga abuzimi i maniakëve.

Kukullat, të cilat shiten “online” nga një kompani japoneze, kanë hyrë kohët e fundit në Australi, aty ku autoritetet i kanë sekuestruar dhe shkatërruar. Shin Takagi, themeluesi i kompanisë dhe krijuesi i tyre, gjithashtu një pedofil, ka thënë për “Fairfax Media” se është një artist dhe se nuk bën asgjë të keqe, raporton "TCh".

“Unë po ndihmoj njerëzit që të përmbushin dëshirat e tyre, ligjërisht dhe në mënyrë etike. Nuk mund të jetohet i ndrydhur. Me krijimet e mia, unë shmang krimet ndaj fëmijëve të vërtetë”, shprehet Takagi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përleshje në plazh mes 3 familjeve dhe të rinjëve në lokal, plagosen 5 persona
Dorëhiqet ministrja suedeze pasi dështoi në testin e alkoolit, rrezikon edhe burgun »
Article Logic
Execution time: 0.012001991271973
array(1) { ["section"]=> string(81) "mbrohet-krijuesi-i-kukullave-per-pedofilet-jam-artist-nuk-bej-asgje-te-keqe-49797" }