Mbrojtësi i Kombëtares bëhet gati për Izraelin, rruan kokën me shkumë dhe brisk

Publikuar tek: sport, më 19:22 11-11-2016 Mbrojtësi i Kombëtares bëhet gati për Izraelin, rruan kokën me shkumë dhe brisk

Kuqezinjtë po përgatiten për ndeshjen ndaj Izraelit që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Elbasan Arena”.

Atmosfera në skuadër është mjaft pozitive dhe këtë e tregon edhe një foto e postuar nga qendërmbrojtësi Mërgim Mavraj. Mavraj shfaqet së bashku me Ajetin, por e veçanta qëndron te ky i fundit, i cili qethet dhe shoku e tij e “spiunon”. Teksa ka bërë kokën me shkumë, për t’u qethur, Mavraj shkruan për Ajetin: “Kishë po qethet Ajeti. Shkuma e Torinos. Mirë se erdhe prap. Kështu bëhet shoku armik”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070641040802002
array(1) { ["section"]=> string(84) "mbrojtesi-i-kombetares-behet-gati-per-izraelin-rruan-koken-me-shkume-dhe-brisk-59237" }