Mbush 2 muaj, Klea Huta publikon foton më të ëmbël në shtrat me Kridin, bën dedikimin emocionues

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:19 04-08-2020 Mbush 2 muaj, Klea Huta publikon foton më të ëmbël në shtrat me Kridin, bën dedikimin emocionues Klea Huta

Edhe në Shqipëri tani është bërë traditë si jashtë, gjithmonë sipas mundësive, që bebeve u festohet dta e lindjes ço muaj.

E sigurisht Klea Huta nuk mund të bënte ndryshe me vogëlushin e saj Krid. Sot ai bën dy muaj që ka ardhur në këtë botë, ndaj moderatorja ka publikuar një foto të ëmbël për të na treguar sesi po e feston këtë ditë të veçantë.

Në foto e shohim Klean në shtrat, teksa në një selfie ka treguar Kridin që fle pas saj, ëmbëlsisht.

“Dy muajsh sot. Dy muaj me dashuri të pakushtëzuar dhe kënaqësi të përjetshme. Ti je gjithçkaja ime bebushi Krid”, shkruan Klea.

kleta.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010277986526489
array(1) { ["section"]=> string(101) "mbush-2-muaj-klea-huta-publikon-foton-me-te-embel-ne-shtrat-me-kridin-ben-dedikimin-emocionues-216076" }