Mbush 30 vjeç, Bes Kallaku uron boksierin e njohur: Vetëm tituj paç

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:11 24-01-2021 Mbush 30 vjeç, Bes Kallaku uron boksierin e njohur: Vetëm tituj paç

Boksieri Kristian Prenga mbush sot 30 vjeç.

Ai ka marrë shumë urime, teksa një nga ato është i Bes Kallakut. Humoristi ka bërë një postim në rrjetet sociale, teksa shkruan:  “Urime ditelindjen vllai dhe kampioni im. @kristprenga vetem fitore dhe tituj paç!”. Marrëdhënia mes të dyve është e mirë, çka e kemi parë edhe herët e tjera.

Prenga mbetet i rëndësishëm, ku ka fituar shumë ndeshje në Gjermani, Shqipëri, apo dhe Hollandë. E ardhja shpresohet të jetë e artë, ku synohen shumë arritje. Pavarësisht nivelit të rivalëve, boksieri nga Oroshi i Mirditës premton shumë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Salsano Rrapi 'thumbon' kolegen e tij: Kur lexon statuset e ndonjë aktoreje, që nuk di as të lahet dhe as të vishet, të vjen...(E PLOTË)
»
Article Logic
Execution time: 0.011559963226318
array(1) { ["section"]=> string(72) "mbush-30-vjec-bes-kallaku-uron-boksierin-e-njohur-vetem-tituj-pac-236184" }