Mbyllen dy derbet, triumfon Juventus, Chelsea dhe Arsenal ndahen në barazim

Publikuar tek: sport, më 23:43 03-01-2018 Mbyllen dy derbet, triumfon Juventus, Chelsea dhe Arsenal ndahen në barazim

Janë mbyllur dy supersfidat e mbrëmjes së sotme, ku fitues ka dalë Juventus përballë Torinos, ndërsa në ndeshjen tjetër Arsenal dhe Chelsea u ndanë në barazim.

Në derbin e Londrës mes Chelsea dhe Arsenal, blutë e Kontes nuk arritën të shkojnë me shumë se një barazim, me Arsenal që barazoi në minutat e fundit.

Kjo ndeshje ishte shumë e rëndësishme për ecurinë e kampionatit anglez, që për momentin ka një garë vetëm për pjesën e kualifikuesve, pasi për kampionatin Manchester City ka mbyllur çdo llogari.

Ndërsa në derbin e Torinos, Juventus mposhti Torinon duke u kualifikuar në raundin tjetër në Kupën e Italisë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0083551406860352
array(1) { ["section"]=> string(80) "mbyllen-dy-derbet-triumfon-juventus-chelsea-dhe-arsenal-ndahen-ne-barazim-105340" }