Mbyllen ndeshjet, Tottenham shokon Realin e Madridit, Napoli “shkërrmoqet” përballë Manchesterit

Publikuar tek: sport, më 23:53 01-11-2017 Mbyllen ndeshjet, Tottenham shokon Realin e Madridit, Napoli “shkërrmoqet” përballë Manchesterit

Janë duke u zhvilluar tani ndeshjet e ditës së mërkurë, të vlefshme për javën e katërt në Champions League.

Takimet e vlefshme për grupet E, F, G dhe H do të keni mundësi t’i ndiqni live në këtë postim, me përjashtim të ndeshjes mes Beshiktashit dhe Monakos, e cila u luajt në orën 18:00 dhe u mbyll në barazim 1-1.

REZULTATET:

GRUPI E

Liverpul-Maribor 3-0

49′ Salah, 64′ Xhan, 90′ Starrixh

Sevilja-Spartak Moskë 2-1

30′ Lenglet, 60′ Banega / 78′ Ze Luis

GRUPI F

Napoli-Mançester Siti 2-4

21′ Insinje, 62′ (p) Zhorzhinjo / 34′ Otamendi, 48′ Stons, 69′ Aguero, 90’+2′ Sterling

Shakhtar Donjeck-Fejenord 3-1

14′ Ferreira, 17′, 67′ Marlos / 12′ Jorgensen

Mançester Siti kualifikohet nëse nuk mundet.

GRUPI G

Beshiktash-Monako 1-1 (e përfunduar)

54′ (p) Tosun  / 45’+1′ Lopes

Porto-Lajpcig 3-1

13′ Herrera, 62′, 90’+3′ Pereira / 48′ Verner

Beshiktashi kualifikohet nëse Lajpcig fiton.

GRUPI H

Totenhem-Real Madrid 3-1

27′, 56′ Alli, 65′ Eriksen / 80′ Ronaldo

Borusia Dortmund-APOEL 1-1

29′ Guerreiro / 52′ Pote

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0099241733551025
array(1) { ["section"]=> string(98) "mbyllen-ndeshjet-tottenham-shokon-realin-e-madridit-napoli-shkerrmoqet-perballe-manchesterit-98031" }