Mbyllen punimet në autostradën Tiranë-Durrës, ARRSH: Kërkojmë ndjesë për trafikun

Publikuar tek: aktualitet, më 23:50 17-01-2019 Mbyllen punimet në autostradën Tiranë-Durrës, ARRSH: Kërkojmë ndjesë për trafikun

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar pak minuta më parë se kanë mbaruar punimet në autostradën Tiranë-Durrës dhe segmenti tanimë do të jetë i hapur.

"Sot nga ora 00:00 hapet trafiku në segmentin rrugor Kaza Italia Mbikalim Kashar në të dyja drejtimet. Punimet për vendosjen e tombinove kanë mbaruar", thuhet ndër të tjera në njoftim.

Gjithashtu ARRSH, njofton se do të vazhdohet me punime të tjera poltësuese por kjo nuk do të preki qytetarët, ndërsa ka u ka kërkuar ndjesë gjithë drejtuesve të mjeteve për trafikun.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hetimi në Greqi për Klement Balilin, flet avokati Sollaku: Janë 1800 faqe përgjime, por ai ...
Tërmet i fuqishëm në detin Jon »
Article Logic
Execution time: 0.0137619972229
array(1) { ["section"]=> string(86) "mbyllen-punimet-ne-autostraden-tirane-durres-arrsh-kerkojme-ndjese-per-trafikun-149270" }