Mbyllet faza e 1/16, këto janë katër përballjet në çerekfinalen e Kupës së Botës

Publikuar tek: sport, më 22:09 03-07-2018 Mbyllet faza e 1/16, këto janë katër përballjet në çerekfinalen e Kupës së Botës

Me kualifikimin e Anglisë në çerekfinalen e Kupës së Botës janë plotësuar edhe katër përballjet e ardhshme.

Të premten në datë 6: Uruguaj-Francë dhe Brazil-Belgjikë

Të shtunë në datën 7: Suedi-Angli dhe Rusi-Koraci

dfg4trh45h45h5h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031574010848999
array(1) { ["section"]=> string(86) "mbyllet-faza-e-1-16-keto-jane-kater-perballjet-ne-cerekfinalen-e-kupes-se-botes-126647" }