Mbyllet gjithçka në Beograd, Skënderbeu humbet dhe shkon në vend të fundit

Publikuar tek: sport, më 21:14 02-11-2017 Mbyllet gjithçka në Beograd, Skënderbeu humbet dhe shkon në vend të fundit

Ka përfunduar gjithçka në Beograd, Partizani ka mposhtur me rezultatin 2 me 0 Skënderbeun në kreyqytetin serb.

Ndeshja është mbyllur në dy episode që u shfrytëzuan shumë mirë nga ana e serbëve për shkak edhe të ekspericencës së tyre.

Ndeshja gjatë gjithë kohës ishe e ekulibriuar me aksione të rrezikshme nga të dyja skuadrat, por Partizani i Beogradit u tregua më shumë cinik dhe i shfrytëzoi rastet që pati.

Korçarët u përpoqën me të gjitha mundësitë e tyre duke sulmuar për të gjetur golin, por në momentet e tij më të mira, kundërshtari shënoi dy herë.

Pas kësaj humbje, Skënderbeu mbetet në kuotën e 2 pikëve në vendin e fundit në grup.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020232915878296
array(1) { ["section"]=> string(79) "mbyllet-gjithcka-ne-beograd-skenderbeu-humbet-dhe-shkon-ne-vend-te-fundit-98146" }