Mbyllet pjesa e parë në “Selman Stërmasi”, Partizani dhe Skënderbeu ndalojnë në barazim

Publikuar tek: sport, më 17:56 27-11-2017 Mbyllet pjesa e parë në “Selman Stërmasi”, Partizani dhe Skënderbeu ndalojnë në barazim

Është mbyllur pjesa e parë e supersfidës së kësaj në kampionatin shqiptar mes Partizanit dhe Skënderbeut.

Ndeshja në “Selman Stërmasi” pavarësisht rasteve që nuk kanë munguar nuk ka shkuar më shumë se një barazim pa gola.

Në këto 45 minuta të para të ndeshjes, Partizani është shfaqur disi më i rezikshëm, por edhe nga ana e Skënderbeut nuk kanë munguar tentativat për të gjetur rrugën e rrjetës.

Partizanit iu anullua dhe një gol i Prognit që ishte në pozicion të parregullt sipas arbitrave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042062044143677
array(1) { ["section"]=> string(91) "mbyllet-pjesa-e-pare-ne-selman-stermasi-partizani-dhe-skenderbeu-ndalojne-ne-barazim-100975" }