Mbyllet seanca e tensionuar, Rama "kërshillëk" deputetëve të PD në oborrin e Parlamentit (Shikoni kush e shoqëron)

Publikuar tek: politike, më 14:09 01-02-2018 Mbyllet seanca e tensionuar, Rama

Ka përfunduar seanca e tensionuar e ditës së sotme plenare ndërsa deputetët nuk po largohen.

Nga ana tjetër Rama nuk lëviz nga oborri pasi dëshiron të japë një deklaratë për mediet. Opozitarët s’kanë ndërmend ta lejojnë dhe i qendrojnë përballë duke synuar të vazhdojnë protestën e nisur brenda seancës edhe jashtë saj. Asnjëra palë nuk lëshon “pe” dhe të gjithë janë në oborrin e Parlamentit.

Kryeministri Rama shoqërohet nga deputetët socialistë Fino, Braçe, Sterkaj dhe Balla. 

rama_copy.jpg

rama1_copy.jpg

rama2_copy.jpg

rama3_copy_copy.png

rama4_copy.png

 

rama5_copy.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012759923934937
array(1) { ["section"]=> string(116) "mbyllet-seanca-e-tensionuar-rama-kershillek-deputeteve-te-pd-ne-oborrin-e-parlamentit-shikoni-kush-e-shoqeron-108729" }