Mbyllet shqyrtimi gjyqësor për dosjen e Mark Frrokun

Publikuar tek: aktualitet, më 15:33 02-02-2017 Mbyllet shqyrtimi gjyqësor për dosjen e Mark Frrokun

Është mbyllur sot shqyrtimi gjyqësor për dosjen e ish-deputetit, Mark Frroku.

Mësohet se më datë 9, prokuroria do të japë petencën për Frrokun i cili akuzohet për vrasjen e Aleksandër Kurtit.

Prokuroria i solli gjykatës dëshminë e Nicholas Kurtit, vëllait të të ndjerit Aleksandër Kurtit dhe në seancë u administrua prova e fundit nga prokuroria.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Blici Rrugor" bën namin, në një orë vendos 623 masa administrative
Korrupsioni në pikën e kolaudimit Berat, reagon SGS: Dënojmë aktin »
Article Logic
Execution time: 0.022680044174194
array(1) { ["section"]=> string(58) "mbyllet-shqyrtimi-gjyqesor-per-dosjen-e-mark-frrokun-67495" }