Mbyllet vettingu 2019, pezullohen nga detyra 220 prokurorë e gjyqtarë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:56 24-12-2019 Mbyllet vettingu 2019, pezullohen nga detyra 220 prokurorë e gjyqtarë

Ka përfunduar vettingu i vitit 2019.

Mësohet se janë pezulluar nga detyra 220 prokurorë dhe gjyqtarë.

Sakaq, bëhet me dije se kanë ngelur pa vendim përfundimtar 16 subjekte.

Vijon…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arqipeshkvi i Shkodrës Masafra mesazh të fortë për fundvit: Tërmeti nuk na vrau shpresën, Krishtlindja të sjellë ndryshime të vërteta
Basha i rikthehet videoselfie-ve, mesazh pas vizitës në Thumanë: Vendit i duhet një qeveri e përgjegjshme, që nuk pasurohet mbi rrënojat e tërmetit »
Article Logic
Execution time: 0.012880086898804
array(1) { ["section"]=> string(75) "mbyllet-vettingu-2019-pezullohen-nga-detyra-220-prokurore-e-gjyqtare-190239" }