Mbylli 7 fëmijë të mitur në makinë dhe shkoi për pazar, 4-vjeçari telefonon policinë

Publikuar tek: bota, më 18:59 14-05-2019 Mbylli 7 fëmijë të mitur në makinë dhe shkoi për pazar, 4-vjeçari telefonon policinë

Një grua kishte lënë 7 fëmijë të mitur në makinë dhe kishte shkuar në një qendër tregtare.

Një fëmijë 4-vjeçar telefonoi policinë dhe i tha se ishin mbyllur në makinë në parkingun e Qendrës Toëne St. Charles në Waldorf.

Mediat e huaja raportojnë se fëmijët e moshave 2 deri në 4 vjeç, u gjetën nga oficerët të mbyllur në makinë të djersitur dhe të frikësuar.

37-vjeçarja, e cila është nëna e dy fëmijëve dhe dadoja e të tjerëve, i kishte lënë të miturit në makinë me dritare të mbyllura dhe i kishte udhëzuar të mos largoheshin.

Gruaja kishte mbërritur te makina 10 minuta minuta më vonë se policia, ndërsa në qendrën tregtare është vonuar më shumë se 20 minuta.

Ajo nuk kishte një shpjegim për arsyen pse i la fëmijët të brenda automjetit, prandaj edhe po hetohet.

asdfghj.jpg

dfghjk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067229270935059
array(1) { ["section"]=> string(90) "mbylli-7-femije-te-mitur-ne-makine-dhe-shkoi-per-pazar-4-vjecari-telefonon-policine-164332" }