Mbylli sezonin në Bundesligë, Milot Rashica kthehet me dhurata në familje: I blen të atit Range Rover luksoz

Publikuar tek: sport, më 10:09 16-07-2020 Mbylli sezonin në Bundesligë, Milot Rashica kthehet me dhurata në familje: I blen të atit Range Rover luksoz

Futbollist i Kosovës Milot Rashica ka mbyllur me sukses sezonin në Bundesliga, duke qenë ndër protagonistët që i siguroi mbijetësën ekipit të tij Verder Bremen.

Menjëherë pas mbylljes së sezonit Rashica është kthyer në familjen e tij, por siç e do zakoni, jo duarbosh. Futbollisti shqiptar i ka bërë dhuratë babait të tij Nexhmedinit një makinë luksoze tip Range Rove me zero kilometra.

Vetë babai i Milotit publikon fotot dhe shkuran: Dhurata qdo her asht e mir po kur vjen nga djali ka vler të madhe.Flm Milot për kujdesin dhe respektin e treguar ndaj prindërve ,Allahu të ruajt .RANGE ROVER 00!

108382994_1430753060453943_7394770645133242644_n.jpg
108365348_1430752997120616_8478334587041997003_n.jpg
108148565_1430753093787273_1169684840482262840_n.jpg
108189543_1430753127120603_5615163019081229077_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095419883728027
array(1) { ["section"]=> string(113) "mbylli-sezonin-ne-bundeslige-milot-rashica-kthehet-me-dhurata-ne-familje-i-blen-te-atit-range-rover-luksoz-213979" }