Mbyllja e procesit të votimit, vjen reagimi i parë i Edi Ramës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:24 25-06-2017 Mbyllja e procesit të votimit, vjen reagimi i parë i Edi Ramës

Në orën 20:00 është mbyllur procesi i votimit i lajmëruar më parë edhe nga KQZ.

Menjëherë sapo është mbyllur procesi i votimit vjen reagimi i parë nga kryeministri Edi Rama, i cili ka vendosur t'ju urojë të gjithëve gëzuar Bajramin sipas kodeve të etikës ortodokse dhe europiane.

Postimi i Ramës:

AMARCORD

Gëzuar Bajramin, sipas kodeve jo vetëm të mirësjelljes dhe etiketës së qëmotshme ortodokse dhe europiane, por edhe sipas traditave më të mira të vëllazërisë mes komuniteteve fetare në Shqipëri

fgfghfghfghgf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0191969871521
array(1) { ["section"]=> string(67) "mbyllja-e-procesit-te-votimit-vjen-reagimi-i-pare-i-edi-rames-83895" }