Mbytet 12 vjeçari te “Plazhi i vjetër”, u fut anës bregut për t’u larë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:59 01-08-2015 Mbytet 12 vjeçari  te “Plazhi i vjetër”, u fut anës bregut për t’u larë Foto ilustruese

Një djalë 12 vjeçar me inicialet T.D ka humbur jetën në zonën e “plazhit të Vjetër” në Vlorë.

Vogëlushi shoqërohej nga nëna e tij por në një moment është futur anës bregut për t’u larë dhe siç raportohet, aty ka pirë shumë ujë. Menjëherë i është dhënë ndihma e parë por për fat të keq 12 vjeçari ndërroi jetë në ambientet e spitalit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drogë në bagazhin e Opel Corsa, arrestohet shqiptari, vlera e kokainës 500 mijë Euro
Ekstradohet Dritan Brisku, ja marrëveshja për transportimin e sasisë së madhe të parave »
Article Logic
Execution time: 0.022465944290161
array(1) { ["section"]=> string(73) "mbytet-12-vjecari-te-plazhi-i-vjeter-u-fut-anes-bregut-per-t-u-lare-17496" }