Mbytet 32-vjeçarja në lumin e Bulqizës, mister rrethanat

Publikuar tek: aktualitet, më 09:54 11-09-2019 Mbytet 32-vjeçarja në lumin e Bulqizës, mister rrethanat Spitali i Bulqizes

Mbytet një grua në lumin e Bulqizës.

Mësohet se ka humbur jetën 32-vjeçarja me iniciale M.F.

Nga informacionet paraprake, raportohet se viktima është mbytur mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:30.

Burime nga blutë bëjnë me dije në trupin e 32-vjeçares nuk janë gjetur shenja dhune.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e plota të ngjarjes, ndërkohë po hetohet për zbardhjen e saj.

“U referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër si "ngjarje aksidentale", pasi rreth orës 21.30, datë 10.09.2019, është gjetur e mbytur në lumin e Bulqizës shtetasja  M.F, 32 vjeçe, banuese në Bulqizë. Nga kqyrja e trupit të viktimës, nga eksperti mjeko-ligjor, nuk janë konstatuar dëmtime apo shenja dhune”, thuhet në njoftimin e policisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029628038406372
array(1) { ["section"]=> string(62) "mbytet-32-vjecarja-ne-lumin-e-bulqizes-mister-rrethanat-178039" }