Mbytet një burrë në plazhin e Spillesë, u çua në spital privat por nuk mbijetoi

Publikuar tek: aktualitet, më 17:57 18-07-2015 Mbytet një burrë në plazhin e Spillesë, u çua në spital privat por nuk mbijetoi Foto ilustruese

Një burrë ka humbur jetën teksa lahej në det.

Ngjarja ka ndodhur në Spille dhe mësohet se viktima është Xheladin Leçini, 65 vjeç nga fshati Gosë në Kavajë. 65-vjeçarit iu dha menjëherë ndihma dhe u dërgua në një spital privat por nuk mundi të mbijetonte. Mendohet se shkak për mbytjen e tij mund të jetë bërë një atak kardiak.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mungonin mbi 1 milionë Euro, KLSH kallëzon penalisht drejtorin e Tatimeve në Berat dhe 2 ish-drejtorë
U prezantua si punonjës i OSHEE , arrestohet Ridvan Dibra »
Article Logic
Execution time: 0.011108875274658
array(1) { ["section"]=> string(84) "mbytet-nje-burre-ne-plazhin-e-spillese-u-cua-ne-spital-privat-por-nuk-mbijetoi-16502" }