Mbyti vajzën e saj 18 muajshe, 21-vjeçarja rrëfen gjithçka pas një viti: Ja pse e bëra

Publikuar tek: bota, më 16:58 09-03-2019 Mbyti vajzën e saj 18 muajshe, 21-vjeçarja rrëfen gjithçka pas një viti: Ja pse e bëra

Një nënë e re 21-vjeçare, Dexy Walsh, në Dundee të Skocisë është vetëdorezuar sot duke u treguar autoriteteve vendase se ajo mbyti vajzen e saj 18-muajshe Connie Rose me arushin lodër para një viti.

Vajza e vogël 18-muajshe ishte gjetur para një viti e vdekur por nga hetimi i policisë nuk ishte arrestuar asnjeri pasi mendohej se vajza e vogël u mbyt nga astma. Sot në pervjetorin e vdekjes së vogëlushes, mamaja e penduar ka vajtur në polici dhe ka rrëfyer se ajo e kishte vrarë duke përdorur arushin e saj.

Dexy tha së vuante nga depresioni pasi prindërit i kishin vdekur, bashkëshorti e kishte ndarë dhe ajo nuk e rriste dot fëmijën e saj.

54279422_2322692714416579_6565816827241299968_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092880725860596
array(1) { ["section"]=> string(91) "mbyti-vajzen-e-saj-18-muajshe-21-vjecarja-rrefen-gjithcka-pas-nje-viti-ja-pse-e-bera-155801" }