Me 186 km/h në Tiranë-Durrës por shikoni se ç’i bën policia këtij shoferi (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:01 10-03-2017

Udhëtonte me 186 km/ h në autostradën Tiranë-Durrës por ndërhyn menjëherë policia, e ndalon dhe i heq lejen e drejtimit.

“Policia Rrugore e Tiranës, masa për parandalimin e shpejtësisë tej normave të lejuara.Konstatohet nëpërmjet Radarit një mjet që qarkullonte me 186 km/h në autostradën Tiranë-Durrës. Drejtuesit të mjetit i tërhiqet Leja e Drejtimit dhe dërgohet në OASH”, thuhet nga policis.

Ndiqni pamjet video!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « NGJARJE HORROR/ Denoncon prindërit për vrasjen e vëllait, bie pre e trafikimit. I dashuri e bën prostitutë dhe i vret foshnjen
Autobusi humb kontrollin dhe bie në greminë, 26 të vdekur »
Article Logic
Execution time: 0.009821891784668
array(1) { ["section"]=> string(85) "me-186-km-h-ne-tirane-durres-por-shikoni-se-c-i-ben-policia-ketij-shoferi-video-71446" }