Me 221 km/h, RADARI i Policisë kap ‘kamikazin’ me shpejtësi të frikshme në autostradën e Saukut (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 23:53 11-12-2019 Me 221 km/h, RADARI i Policisë kap ‘kamikazin’ me shpejtësi të frikshme në autostradën e Saukut (Video) Shoferi me shpejtesi 221 km/h, i kapur me radar nga Policia

Policia ka kapur përmes radarëve të shpejtësisë një shofer “kamikaz” në autostradën Sauk-TEG pasi po drejtonte mjetin me një shpejtësi prej 221 km/h.

Video e regjistrimit të shpejtësisë por dhe e ndalimit të drejtuesit të mjetit nga një patrullë e stacionuar në Sauk, është publikuar dhe në faqen zyrtare të Policisë, ndërsa bëhet thirrje që të respektohen rregullat e qarkullimit rrugor për të pasur një destinacion të sigurt.

Shpejtësia e frikshme e regjistruar mbrëmjen e sotme rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit, por është edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të tjerë të rrugës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013203144073486
array(1) { ["section"]=> string(105) "me-221-km-h-radari-i-policise-kap-kamikazin-me-shpejtesi-te-frikshme-ne-autostraden-e-saukut-video-189143" }